پس از گذشت سال‌ها از تأسیس، خدمات کارخانه قالیشویی خوشنام با بهره‌گیری از تجربه و تخصص کارکنان مجرب خود، به توسعه فعالیت‌ها پرداخته و تجهیزات مدرن و روش‌های نوین در حوزه قالیشویی را به کار گرفته است. این کارخانه با توجه به تکنولوژی‌های روز دنیا و رعایت استانداردهای بین‌المللی، به ارائه خدماتی با کیفیت و عالی در زمینه شستشو و نگهداری فرش و قالی‌ها متعهد است.

خدمات ما

قالیشویی خوب در تهران

شستشوی اتوماتیک

شستشوی مبلمان در تهران

شست‌وشوی مبلمان

رفوگری حرفه ای فرش در تهران

رفو و ترمیم

لکه بری فرش با بالاترین کیفیت

لکه برداری

درباره ما

یک کارخانه قالیشویی زمانی که آغاز به کار می‌کند خود را موظف می‌داند که با ارائه خدمات با کیفیت رضایت مشتریان خود را به دست بیاورد. آرمان قالیشویی خوشنام بر همین اساس استوار است. زیرا ما معتقد هستیم که مشتری راضی از هر نوع تبلیغاتی ارزشمندتر است. به همین دلیل قالیشویی خوشنام توانسته است در طول دوران فعالیت با کسب رضایت مشتریان خود هر روز بیشتر از دیروز رضایت مشتریان خود را کسب کند.

قالیشویی خوشنام تهران- بهترین قالیشویی تهران

گالری تصاویر

آیا فرش‌هایتان نیاز به تازه‌سازی و لمس جادویی دارند؟ با خدمات قالیشویی خوشنام، به فرش‌هایتان یک زندگی جدید ببخشید! ما با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و دستگاه‌های مدرن، قول تضمین تمیزی، براقیت و حفظ رنگ اصلی را می‌دهیم.با ما، فرش شما در دستان متخصصان قالیشویی به شکوه زندگی باز می‌گردد. خدمات ما نه تنها به زیبایی فرش شما افزوده، بلکه با بهره‌گیری از محیط‌زیست دوست، به حفظ آن برای مدت طولانی کمک می‌کند.

کارشناسان خوشنام به شما کمک میکنند تا فرش‌هایتان به شکوه و جلوه اصلی خود بازگردند. تجربه کنید و متفاوت باشید!

جهت دریافت مشاوره فرم زیر را پر کنید
نام خود را در کادر زیر بنویسید :(ضروری)

شعب قالیشویی خوشنام

چرا قالیشویی خوشنام؟

قالیشویی در کوتاه ترین زمات در تهران

صرفه جویی در زمان

استفاده از خدمات قالیشویی به شما کمک می‌کند تا زمان زیادی را در تمیز کردن قالی و فرش‌هایتان صرف نکنید.ما با روش‌های کارآمد و مدرن ، به سرعت و با دقت قالی‌های شما را تمیز میکنیم، تا شما بتوانید وقت بیشتری برای امور دیگر خود اختصاص دهید. استفاده از خدمات موثر قالیشویی، محیط زندگی شما را به سادگی نظم و تازگی میدهد.
رزرو آنلاین
قالیشویی سریع در تهران

تحویل به موقع

ما با نظم و برنامه ریزی واستفاده از دستگاههای پیشرفته و مدرن قالی های شما را در کمترین زمان تمیز میکنیم ودر کوتا ه ترین زمان به شما تحویل میدهیم
رزرو آنلاین
قالیشویی مقرون به صرفه در تهران

پرداخت بعد از تحویل

با افتخار اعلام می‌کنیم که در خدمات قالیشویی ما، شما امکان پرداخت پس از تحویل خدمات را دارید. این سیاست پرداخت پس از اطمینان از رضایت شما از خدمات ما به کیفیت و قابلیت اعتماد خدمات ارائه شده توسط ما اشاره دارد. ما اعتقاد داریم که این رویکرد، ارتقاء اطمینان و راحتی شما در فرآیند قالیشویی است.
رزرو آنلاین
قیمت های مقرون به صرفه برای قالیشویی

مقرون به صرفه

خدمات ما با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های پیشرفته و مواد محیط‌زیستی، نه تنها به صرفه اقتصادی بلکه به مراتب کارآمدتر نسبت به روش‌های سنتی قالیشویی می‌باشد. با انتخاب قالیشویی به عنوان راهکاری مقرون به صرفه، فرش‌های خود را همیشه در وضعیت بهینه نگه دارید و از طراحی و کیفیت آن لذت ببرید.
رزرو آنلاین

نظرات مشتریان

راه های ارتباط با قالیشویی خوشنام

۰۲۱-۴۴۷۷۱۰۷۱

khoshnam